Popularny

Farm Connect 2
Patterns link
Original Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Shanghai Dynasty Mahjong darmowa gra online

Shanghai Dynasty Mahjong darmowa gra online Będąc w stanie zagrać w internet za darmo Shanghai Dynasty Mahjong, gracz będzie mógł udowodnić, że jego uważność znajduje się w najwyższym punkcie rozwoju. Aby przejść tę grę, musisz całkowicie wyczyścić pole gry, zbierając pary niezablokowanych żetonów.

Jak grać?

Aby prawidłowo i szybko wyczyścić pole wszystkich kostek, musisz uważnie monitorować pole gry. Możesz wdrożyć grę na pełnym ekranie i cieszyć się wysokiej jakości grafiką oraz wyraźnymi liniami każdego gwoździa. W takim przypadku nie będziesz zdezorientowany.

Należy pamiętać o jednej zasadzie; golonka może zostać wyciągnięta z masy całkowitej tylko wtedy, gdy przynajmniej jedna z jej długich stron jest wolna. Nie można strzelać z krótkiego boku. Ponieważ wszystkie kostki tego Mahjonga są warstwami, musisz ostrożnie zbudować strategię, aby otworzyć więcej żetonów.

Tylko identyczne pary mogą być zbierane, z rzadkim wyjątkiem w postaci kostek z obrazem kwiatów lub pór roku. Można je zbierać niesparowane, ale tylko według gatunków - kwiatów do kwiatów, razy do czasu. Mahjong Shanghai nie różni się od innych dużych gier Mahjong. Po raz kolejny musisz znaleźć pary, które są narażone. Jest mała plansza, aby to ułatwić, ale nie możesz stworzyć więcej. Mały, ale w porządku. Więcej gier mahjong również na telefon komórkowy lub tablet.

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2024. Polityka prywatności