Popularny

Farm Connect 2
Patterns link
Original Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Zagraj w Mahjong Titans za darmo w grę online

Zagraj w Mahjong Titans za darmo w grę online Każdy może grać online Mahjong Titan za darmo. Ale nie wszyscy będą w stanie go pokonać, ponieważ nie jest tak łatwo zebrać wszystkie żetony w parach. Ważne jest, aby mieć uważność i pilność. Ale na pierwszy rzut oka łatwy mahjong ma swoje pułapki i bardzo ważne jest, aby do nich nie wpaść.

Titans Porady lub jak wygrać Mahjong Titans

Konieczne jest wybranie tych żetonów, które mają identyczny wzór i nie są blokowane przez innych. Klocek na kostce jest trzymany w przypadku, gdy jego podnoszenie z góry lub z obu długich boków jest zasłonięte. Ale możesz wyczyścić niesparowane żetony. Na przykład w postaci małych ludzi, którzy symbolizują pory roku (ubrani w odpowiedni kolor ubrań) i kwiaty. Są one usuwane parami, ale według typu, a nie według tożsamości.

Ze wszystkich przycisków funkcyjnych w grze, jedyną możliwością jest rozpoczęcie od nowa. Brak podpowiedzi, brak zmian w układzie na polu - nic z tego. To są pułapki. Gracz może polegać tylko na sobie i swoim umyśle. Cóż, na szczęście, bez niego nie możesz wygrać. Aby uczynić grę bardziej wygodną, ​​możesz otworzyć Mahjong Titan na pełnym ekranie i cieszyć się rysunkami.

Jak grać?

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2022. Polityka prywatności