Popularny

Farm Connect 2
Patterns link
Original Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Mahjong Klasyczny darmowa gra online

Mahjong Klasyczny darmowa gra online Możesz grać w oryginalne internetowe kafelki Mahjong Klasyczny za darmo w dowolnym momencie. Delikatna muzyka, piękna grafika i nic zbędnego. Istotą tej gry jest całkowite usunięcie wszystkich liczników wybierających odpowiednią parę.

Jak grać?

Aby przejść płytki Mahjong Klasyczny musisz spojrzeć na kostki, które są identyczne do siebie. W takim przypadku powinny być dostępne do przeniesienia. Oznacza to, że możesz narysować między nimi linię, która będzie miała tylko dwa obroty lub mniej. Możesz wyjść poza granice pola gry, co pozwala ci na poradzenie sobie z ekstremalnymi parami. Ważne jest, aby pozostać w limicie czasu, w przeciwnym razie gra zostanie utracona. Jednak zegar jest aktualizowany po każdym udanym ruchu, co czyni go niemal nieskończonym.

Ciekawe, że wygodniej jest grać na pełnym ekranie, lepiej jest zobaczyć każdą różnicę między żetonami. Na początku gry podano sześć wskazówek. Pomogą one graczowi znaleźć tę parę osobiście. Ale jest bardzo mało wskazówek. Klasyczny Mahjong jest dość trudna odmiana gry mahjong w sumie 5 poziomów. Mamy około 1 min czasu, aby znaleźć pasującą parę lub przegramy. Istnieje wiele różnych kombinacji, co sprawia, że bardzo trudno znaleźć pary.

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2022. Polityka prywatności