Popularny

Farm Connect 2
Patterns link
Original Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Gra Mahjong Connect 3

Gra Mahjong Connect 3 Aby grać za darmo w Mahjong Connect 3, musisz uważać. Aby przejść przez poziom pasjansa, musisz zalecał swojej wiedzy i wytrwałości. Występuje w trybie gotowości, obsługi z podpowiedzi i pomocników. Ale esencja jest wciąż taką samą - urządzenie dzielą liczniki na pary.

Jak grać?

W tej grze musisz jechać tym samym licznikiem linią, aby usunąć je z pola. Ale linia ma jedną cechę, która nie są zgiąć więcej niż dwa razy. Zamierzam wziąć pod uwagę tę czynność. Konieczne jest zachowanie w czasie.

Dla każdego faworyta. Bomba niszczy niektórych żetony podczas gry. Tasowanie w nowych kształtach zmienia się układ kostek na polu. Uczeń z czterema promieniami jest wskazówką; pokaże najbliższą parę.

Niestety, nie wszystkie liczniki są takie same. Jeżeli licznik jest zablokowany, nie można grać z nim, to po prostu shuffle. Gracz nie mógł kontrolować takich liczników.

Podczas aktualizacji w grze napotkać starożytne totemy bogów, musi weszło. Każdy z nich ma wyjątkową moc. Smok kosztuje końcowy wynik, Tygrys sam zniszczy liczniki, Żółw da ci troch czasu, a Feniks zatrzyma ruch liczników za pomocą zamków.

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2022. Polityka prywatności