Popularny

Farm Connect 2
Mahjong Kuchenny
Original Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Chiński Mahjong Solitaire za darmo online

Chiński Mahjong Solitaire za darmo online W tym bezpłatnym Chiński Mahjong Solitaire online możesz od razu wybrać pewien poziom trudności. Dlatego gra jest idealna zarówno dla początkujących, jak i miłośników pasjansa.

Jak grać?

W tym pasjansie gracz musi konsekwentnie usuwać żetony z pola gry, tworząc pary. Oczywiste jest, że nie można kliknąć na żadnym chipie; musi być otwarty na ruch. Oznacza to, że co najmniej jeden długi bok nie jest zablokowany przez inne kostki i chip nie jest wciśnięty od góry.

Wskazówka jest zaimplementowana niezwykle. Aby zobaczyć, które kostki są dostępne do przeniesienia, kliknij przycisk WSKAZÓWKA u góry ekranu pośrodku. A następnie wszystkie możliwe pary zostaną wyświetlone dla ciebie. Zostaną wyświetlone tylko nazwy kostek, które można usunąć. Musisz ich szukać samemu.

Granie w tego typu mahjonga na całym ekranie jest o wiele bardziej interesujące i wygodne, ponieważ możesz zobaczyć wszystkie uroki dostosowywanego tła, koloru i rodzaju żetonów, nie pozwalając zmęczonym oczom wielu małych Detale.

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2021. Polityka prywatności