Popularny

Farm Connect 2
Patterns link
Original Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Butterfly Mahjong darmowa gra online

Butterfly Mahjong darmowa gra online Warto zagrać za darmo w internetowym Butterfly Mahjong, aby rozwinąć swoją wytrwałość i uważność. Ta interesująca gra jest w stanie zajmować umysły i oczy każdej osoby przez długi czas. Istotą tego mahjonga jest całkowite oczyszczenie pola gry, a jednocześnie zachowanie limitu czasu.

Jak grać?

W tej grze musisz poszukać tych samych motyli i uzupełnić je parami. Jeden motyl jest w stanie latać w dowolnej odległości do innego motyla, ale z jednym warunkiem. Po drodze nie powinno być więcej niż dwa zwoje, w przeciwnym razie motyl zostanie zgubiony. Dlatego nie odlatuje z tego miejsca. Na początkowych poziomach owady mogą latać poza ograniczone pole gry. Ale na bardziej złożonych poziomach będą żywopłoty, które zapobiegają ruchom "poza polem".

Ale nawet w najtrudniejszej sytuacji gracz ma szansę na pomoc. Ponieważ ma on dwa dostępne narzędzia - "Porady" pokazane w postaci magicznej różdżki i "Reset" przedstawione w postaci dwóch strzałek. Pierwsza z nich podkreśli parę motyli, które można łączyć, a druga potasuje całe pole gry. Z reguły w tym przypadku pary są tworzone na sąsiedniej komórce. Powinieneś go użyć. Butterfly Kyodai jest podobny do klasycznych gier Mahjong online, w które kiedyś graliśmy. Musisz zebrać podobne ... skrzydła. Płytki poszły skrzydła pięknych motyli. Bądź uważny te skrzydła mogą wyglądać bardzo tak samo, ale w rzeczywistości różnią się znacznie.

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2024. Polityka prywatności