Popularny

Farm Connect 2
Patterns link
Original Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Mahjong Gardens darmowa gra

Mahjong Gardens darmowa gra W każdym z kafelków darmowej gry online Mahjong Gardens ptak marnieje, co stara się wydostać. Gracz musi pomóc ptakowi i jednocześnie przejść grę. Aby to zrobić, wystarczy wybrać odpowiednią parę dla każdego gwoździa. Mahjong Gardens to idealne miejsce, aby odpocząć po ciężkim dniu pracy lub po prostu przemyśleć swoje plany. Poczujesz się, jakbyś był gdzieś na Wschodzie. Nie czytaj dalej - wypróbuj już teraz!

Jak grać?

Aby zrealizować ten cel, istnieje kilka zasad. Golonka może być dzielona tylko wtedy, gdy dopasowana jest do niej identyczna para (z rzadkimi wyjątkami). Ale możesz usunąć tylko te płyty, które mają odblokowany jeden z ich długich boków. Prawo lub lewo nie ma znaczenia.

Jednak gracz nie będzie sam. W ratowaniu ptaków pomocne mogą być dwa przydatne narzędzia. To "Podpowiedź" jest w stanie podświetlić możliwą parę i "Tasuj". Ta ostatnia całkowicie przesuwa liczniki na polu, tworząc nowe kombinacje.

Warto zauważyć, że możesz używać podpowiedzi w nieskończoność. Nie nakłada na gracza żadnych kar i nie bierze jego punktów. Ale możesz potasować kafelki tylko trzy razy.

Wskazówki dotyczące odtwarzacza

  • Nie często używaj podpowiedzi. Tracisz całe zainteresowanie tą grą.
  • Płytki mają małe części, które są różne. Najlepszym rozwiązaniem jest zagrać na pełnym ekranie, dzięki czemu możesz zobaczyć każdą kreskę na kostce.
  • Shuffle powinno być używane tylko w ostateczności. W przeciwnym razie nie będzie dostępna we właściwym czasie. Czy są jakieś trudności? Zrób wskazówkę.
Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2024. Polityka prywatności