Popularny

Farm Connect 2
Patterns link
Original Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Mahjong Polaczenia (Mahjong Connect) darmowa gra online

Mahjong Polaczenia (Mahjong Connect) darmowa gra online Aby grać za darmo w internecie Mahjong Connect (Mahjong Polaczenia) oznacza nie tylko rozwijanie uważności i wytrwałości. Ta gra pomoże znaleźć spokój jak prawdziwy samuraj, ponieważ trenuje wytrzymałość. Tutaj trzeba znaleźć pary identycznych kostek na określony czas. Ale nie wszystko jest takie proste.

Jak grać?

Istotą gry jest usunięcie wszystkich kostek z boiska w parach. Mogą znajdować się w bardzo różnych odległościach od siebie. Ale jeden warunek jest konieczny, jeśli narysujesz przerwaną linię między nimi, nie powinna mieć więcej niż dwa kąty. Ale linia może wyjść poza granice pola gry.

W sumie jest dwanaście poziomów. W tym przypadku każdy poziom będzie miał swoje osobliwości - gdzieś kostki przesuną się w górę, gdzieś - upadną, a gdzieś nie ruszą się wcale. Warto zauważyć, że gracz może używać narzędzia "Podpowiedź", ale tylko sześć razy. W tym samym czasie za każde użycie wskazówki pięć punktów zostanie wycofanych.

Aby zagrać w tę wspaniałą grę na pełnym ekranie, wystarczy mieć obserwację i chęć zebrania wszystkich kostek w parach. I wszystko się skończy!

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2022. Polityka prywatności