Popularny

Farm Connect 2
Patterns link
Original Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Gry logiczne Mahjongg Solitaire

Gry logiczne Mahjongg Solitaire Ta ekscytująca darmowa logiczna gra Mahjongg SolitaireTiles sprawi, że każdy będzie ją grał wytrwale i przez długi czas. Mimo swojej prostoty urzeka swoją różnorodnością. Możesz grać z kilkoma różnymi postaciami kostek i dostosowywać tło. Celem tej gry jest usunięcie wszystkich żetonów z pola, po prostu łącząc je ze sobą.

Jak grać?

Tradycyjnie musisz stworzyć pary dokładnie takich samych żetonów, aby Mahjongg mógł je usunąć z pola gry. Ale są pewne ograniczenia - nie ma kostek u góry i przynajmniej z jednej dłuższej strony. Będą blokować prawą golonkę. Istnieją również dwa specjalne typy żetonów, które nie mają pary. Są to pory roku i kwiaty. Będą one musiały być dodane po prostu do par wewnątrz ich typu.

Nie będzie czasu na przemyślenia, tylko 20 minut zostanie przydzielonych na jedną grę. Ale możesz ułatwić grę, jeśli miksujesz wszystkie żetony, gdy ruch nie jest dostępny. Ale to nie tylko to. Za każdą mieszankę zostanie pobranych 500 punktów. Dlatego, jeśli jest to gra z udarem, lepiej jest grać bez żadnych wskazówek.

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2024. Polityka prywatności