Popularny

Farm Connect 2
Patterns link
Original Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Mahjong Quest gra online

Mahjong Quest gra online Jest to ekscytująca, darmowa gra Mahjong w trybie online, która ma na celu całkowite przejście, sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy podróżnik. Cztery strony świata z kilkoma prostymi i bardzo skomplikowanymi poziomami po każdej stronie. Rzuć wyzwanie losowi i wygraj Mahjong!

Jak grać?

Cały punkt w tej grze polega na zdobyciu dwóch złotych płytek wśród innych płytek i zebraniu ich w pary. Wtedy pasjans zostanie uznany za zaliczony, a wszystkie nieodebrane żetony będą Twoimi dodatkowymi punktami. Dlatego korzystne jest wykonanie jak najmniejszej liczby ruchów. Ponadto, im więcej punktów zostanie zdobytych, tym więcej monet gracz otrzyma na koniec gry.

Aby usunąć liczniki zakłócające, musisz znaleźć dla nich parę, a następnie znikną. Ale nie każdy może mieć podobne pola na boisku. Są to płytki z malowanymi roślinami. Muszą być połączone w pary.

Gra nie jest taka trudna, jeśli korzystasz z podanych możliwości: podpowiedź (łącznie 10 podpowiedzi na jedną grę) i anulowanie ruchu. Ta ostatnia okazja może się przydać, gdy po akcji gracz zrozumiał, że mógł zrobić to lepiej. We wszystkich głównych kierunkach musimy rozwiązać ponad 40 różnych zagadek mahjong w tej grze o nazwie Mahjong Quest. Używamy "myszki" lub "palca" i staramy się znaleźć pary 2 podobnych kamieni. Symbole są raczej trudne do znalezienia, a budowa poziomów nie jest taka łatwa. Więcej gier mahjong również na telefon komórkowy lub tablet.

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2024. Polityka prywatności