Popularny

Farm Connect 2
Patterns link
Original Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Kris Mahjong 3 darmowa gra

Kris Mahjong 3 darmowa gra Kris Mahjong to darmowa gra online, która jest odpowiednia zarówno dla małych dzieci, jak i dorosłych! Został zaprojektowany bardzo kolorowo i wesoło, ale jednocześnie nie za bardzo nieporęczny. Oczy nie będą zmęczone od szczegółów. W tym pasjansie ważne jest, aby zebrać właściwe pary z danego żetonu na polu.

Jak grać?

Tworzenie par jest bardzo łatwe. Konieczne jest tylko posiadanie wolnego miejsca między dwoma żetonami, które pozwoliłyby na połączenie przez linię, która nie zgina się więcej niż dwa razy lub przylega do niej. Ale ważne jest, aby pozostać w czasie, ponieważ jest on ograniczony, mimo że dodaje się go przy każdym poprawnym kroku.

Gracz będzie musiał polegać tylko na sobie. Chociaż, jeśli ktoś jest szczęśliwy w tle, gdy inna para kłykci znika z pola, ale na pewno nie pomoże ci. Brak wskazówek tutaj. Dlatego ważne jest, aby bardzo szybko znaleźć wszystkie pary, aby przejść do następnego poziomu. Na każdym nowym poziomie żetony będą się poruszać inaczej; najpierw pójdą w górę iw dół do krawędzi pola. Dalej jest tylko gorzej.

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2024. Polityka prywatności