Popularny

Farm Connect 2
Mahjong Kuchenny
Original Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Dream Pet Link Mahjong

Dream Pet Link Mahjong Grając w darmowe Dream Pet Link Mahjong, możesz poczuć się jak zbawca nieszczęsnych zwierząt, ptaków i ryb bez pary. I musimy pomóc im wybrać tę samą parę dla każdego stworzenia.

Jak grać?

Istotą gry jest całkowite oczyszczenie pola kafelków z małymi zwierzętami, które zbierają parę dla każdego z nich i wysyłają na wesoły spacer po lesie. Aby to zrobić, musimy wyznaczyć granicę między potencjalnymi partnerami. Jeśli pochyli się więcej niż dwa razy, niż zwierzęta stracą na drodze, więc nie możesz tego zrobić. Musisz znaleźć pary wszystkich stworzeń przed końcem czasu.

Jeśli gracz sam nie może znaleźć odpowiedniego obrazu, w tym przypadku wskazówka może mu pomóc. W sumie możesz użyć sześciu wskazówek. Ale ostrożnie, po zwycięstwie otrzymasz tylko jedną wskazówkę, a liczba poziomów to dziewięć.

Czas można przywrócić trochę, jeśli bardzo szybko usuniesz kilka par płytek z pola. Pomoże to myśleć o następnym ruchu nieco dłużej. Dream Pet Link to gra Mahjong Connect, w której musimy połączyć słodkie symbole zwierząt. Musimy użyć "myszki" lub "palca", aby połączyć 2 te same symbole, które mogą być połączone wyimaginowaną linią z nie więcej niż 2 rogami. W sumie jest 9 poziomów, które musimy ukończyć w danym czasie. Każdy mecz, który tworzymy dodaje więcej czasu i są małe bonusy, które mogą nam pomóc.

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2021. Polityka prywatności