Popularny

Farm Connect 2
Patterns link
Original Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Christmas Mahjong gra za darmo

Christmas Mahjong gra za darmo W tym bezpłatnym świątecznym Mahjong można grać online nie tylko w jednym trybie, ale także w kilku naraz. Zwykła gra lub salon gier zależy od Ciebie. Pierwszym z nich są proste poziomy przechodzące z kolei o własnych złożonościach i uwarunkowaniach. A arkada pozwoli ci obliczyć, ile poziomów z rzędu możesz pokonać bez utraty. Taka jest rywalizacja z samym sobą.

Jak grać?

Aby wygrać, musisz zebrać pary żetonów z atrybutami świątecznymi w taki sposób, abyś mógł narysować linię między dwoma żetonami, które nie będą się obracać więcej niż dwa razy. Dla każdej gry zostaną określone warunki - liczba narzędzi i czas, który będzie zależny od złożoności poziomu.

Dla każdej gry są trzy asystujące instrumenty "Bomb", które zniszczą kilka żetonów na polu; "Szkło powiększające", które pokazuje możliwe pary kłykci; "Strzałka", pozwoli ci zamienić wszystkie pola na polu. Ich liczba będzie się różnić w zależności od złożoności. Ale jeśli nie użyjesz ich na poprzednim poziomie, nie przejdą one na nowy. Jeśli uwielbiasz te zimowe wakacje tak jak my, To Dream Christmas Link jest stworzony specjalnie dla Ciebie. Połącz typ gry z Arcade i trybów przygodowych dostępnych do gry online i za darmo. Nie zapomnij włączyć trybu pełnoekranowego.

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2022. Polityka prywatności