Popularny

Farm Connect 2
Patterns link
Original Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Gry logiczne Mahjong 3d online za darmo

Gry logiczne Mahjong 3d online za darmo Ogromnym plusem tego darmowego internetowego "Mahjong logiczne 3d", które można grać w dzień iw nocy, jest to, że możesz stworzyć idealne pole dla siebie. Zwłaszcza, jeśli standardowe są już znudzone i zostały przekazane więcej niż jeden raz. Ale nawet bez tego możesz elastycznie konfigurować grę - wybierz typ żetonów, układ i zacznij grać!

Jak grać?

Aby spasować pasjans wystarczy znać jedną ważną zasadę: żetony są zbierane wyłącznie przez identyczne pary. Ale jednocześnie możesz wybrać je tylko wtedy, gdy przynajmniej jeden długi bok jest otwarty i nic nie leży na nich.

W tym przypadku pasjans ma kilka funkcji. Jeśli włączysz tryb 3D na górnym panelu nad polem gry, możesz go lekko obrócić, aby uzyskać lepszy widok wszystkich żetonów. Najlepszy ze wszystkich, ta cecha przejawia się po uruchomieniu gry Mahjong na pełnym ekranie. Na tym samym panelu znajdziesz pięć wskazówek. Pary będą wyświetlane tylko przez sekundę.

Aby otworzyć edytor, należy kliknąć przycisk Edytor w menu głównym zamiast Start. Pierwsze dwie pary przycisków oznaczają odpowiednio "Dodaj" i "Usuń". Następne dwa to tryb, w którym pole będzie dobrze widoczne. A potem możesz konsekwentnie oszczędzać, powrócić do standardu i całkowicie wyczyścić pole. Trzy ostatnie przyciski będą wskazywały "Poprzedni układ", "Następny" i "Wyjście".

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2022. Polityka prywatności