Popularny

Farm Connect 2
Original Mahjong
Flash Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Shanghai Dynasty Mahjong darmowa gra online

Shanghai Dynasty Mahjong darmowa gra online Będąc w stanie zagrać w internet za darmo Shanghai Dynasty Mahjong, gracz będzie mógł udowodnić, że jego uważność znajduje się w najwyższym punkcie rozwoju. Aby przejść tę grę, musisz całkowicie wyczyścić pole gry, zbierając pary niezablokowanych żetonów.

Jak grać?

Aby prawidłowo i szybko wyczyścić pole wszystkich kostek, musisz uważnie monitorować pole gry. Możesz wdrożyć grę na pełnym ekranie i cieszyć się wysokiej jakości grafiką oraz wyraźnymi liniami każdego gwoździa. W takim przypadku nie będziesz zdezorientowany.

Należy pamiętać o jednej zasadzie; golonka może zostać wyciągnięta z masy całkowitej tylko wtedy, gdy przynajmniej jedna z jej długich stron jest wolna. Nie można strzelać z krótkiego boku. Ponieważ wszystkie kostki tego Mahjonga są warstwami, musisz ostrożnie zbudować strategię, aby otworzyć więcej żetonów.

Tylko identyczne pary mogą być zbierane, z rzadkim wyjątkiem w postaci kostek z obrazem kwiatów lub pór roku. Można je zbierać niesparowane, ale tylko według gatunków - kwiatów do kwiatów, razy do czasu.

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2020. Privacy Policy