Popularny

Farm Connect 2
Original Mahjong
Flash Mahjong
Mahjong Connect 3

Polecane

Christmas Mahjong gra za darmo

Christmas Mahjong gra za darmo W tym bezpłatnym świątecznym Mahjong można grać online nie tylko w jednym trybie, ale także w kilku naraz. Zwykła gra lub salon gier zależy od Ciebie. Pierwszym z nich są proste poziomy przechodzące z kolei o własnych złożonościach i uwarunkowaniach. A arkada pozwoli ci obliczyć, ile poziomów z rzędu możesz pokonać bez utraty. Taka jest rywalizacja z samym sobą.

Jak grać?

Aby wygrać, musisz zebrać pary żetonów z atrybutami świątecznymi w taki sposób, abyś mógł narysować linię między dwoma żetonami, które nie będą się obracać więcej niż dwa razy. Dla każdej gry zostaną określone warunki - liczba narzędzi i czas, który będzie zależny od złożoności poziomu.

Dla każdej gry są trzy asystujące instrumenty "Bomb", które zniszczą kilka żetonów na polu; "Szkło powiększające", które pokazuje możliwe pary kłykci; "Strzałka", pozwoli ci zamienić wszystkie pola na polu. Ich liczba będzie się różnić w zależności od złożoności. Ale jeśli nie użyjesz ich na poprzednim poziomie, nie przejdą one na nowy.

Kontrola: za pomocą myszy

Ranking:

Copyright © Gry-Mahjong.com 2020. Privacy Policy